Zadaj pytanie on-line
  • 0,00 zł
  Sprzedaję na Allegro

  Facebook

  Szybki kontakt
  SALON OPATÓW
  kom. 793 803 549
  kom. 609 878 788
  kom. 601 087 246

  tel. 15 868 34 67


  SALON LIPSKO
  tel. 48 378 09 28
  kom. 502 324 135  Napisz do nas!

  biuro@jubiler-tarmex.pl

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz 8.00-17.00; soboty 8.00-13.30

  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  nr rachunku bankowego

  50 1240 1385 1111 0010 3763 8132

  Wysyłka

  List polecony ekon.- 5,50zł
  List polecony prio.- 7,00zł
  Pocztex -przelew- 37,00zł
  Pocztex-pobranie- 39,00zł
  Kurier48-przelew- 15,00zł
  Kurier48-pobranie- 18,00zł
  Odbiór osobisty -   0,00 zł

  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Regulamin

  Niniejszy Regulamin Sprzedaży nie wyłącza ani nie ogranicza praw konsumenta, wynikających z bezwzględnie obowiązujących przepisów, które nie mogą być zmienione ani uchylone w drodze umowy. POSTANOWIENIA WSTĘPNE:
  1. Poniższy tekst stanowi regulamin sklepu internetowego TARMEX. Operatorem sklepu jest firma Tarmex z siedzibą w Opatowie. Regulamin ten obowiązuje Sprzedawcę oraz wszystkich Klientów korzystających z usług tego sklepu internetowego.
  2. Firma Tarmex ma wyłączne prawo do prowadzenia wskazanego powyżej sklepu internetowego i dalej będzie zwanym Sprzedawcą.
  3. Wszystkie oferowane produkty są nowe i wolne od wad.
  4. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają Vat).
  5. Operator sklepu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w prezentowanych produktach w zakresie ilości, ceny i wzoru sprzedawanych produktów.
  6. Wszelkie informacje dotyczące oferowanych produktów pochodzą z materiałów dostarczonych przez ich producentów bądź własnych.
  7. Operator dołożył wszelkich starań, aby publikowane informacje były zgodne z prawdą oraz wolne od błędów, ale zastrzega sobie prawo do wystąpienia błędów.
  8. Zdjęcia wyrobów przedstawiają ich faktyczny wygląd, jednak mogą się różnić od ich rzeczywistych odpowiedników, a wynikać to może z ustawień oraz parametrów sprzętu komputerowego, co nie może być podstawą do reklamacji lub zwrotu towaru.
  ZAMÓWIENIA:
  1. Firma Tarmex prowadzi sprzedaż produktów oferowanych w swoich salonach również za pośrednictwem sieci INTERNET.
  2. Sklep Internetowy przyjmuje Zamówienia 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
  3. Z serwisu, w zakresie zawierania umów sprzedaży, może korzystać każda osoba fizyczna mająca pełną zdolność do czynności prawnych, która dokona zalogowania się do korzystania z serwisu.
  Czas wysyłki jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  4. Realizacja zamówienia złożonego w dni powszednie po godzinie 13.30, oraz w soboty, niedziele i święta rozpoczyna się najbliższego dnia roboczego.
  5. Czas realizacji zamówienia od 3 dni do 7 dni roboczych, jeśli posiadamy kontakt telefoniczny z klientem to staramy się informować o opóźnieniach lub wysłaniu towaru.
  6. Złożenie zamówienia w sklepie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  7. Informacje dotyczące produktów, nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy. Poprzez wypełnienie formularza zamówienia Klient składa ofertę kupna określonego produktu.
  8. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.
  9. Zakupiony towar wysyłany jest przesyłkami kurierskimi, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub odebrany przez klienta w salonach jubilerskich Firmy Tarmex.
  10. Towary (wyroby jubilerskie) mają specyficzne właściwości, które należy uwzględnić dokonując zakupu, zapoznając się z opisem produktu:
  a) Każdy z produktów jest unikalny i minimalnie odróżnia się od innych egzemplarzy tego samego modelu. Dotyczy to również poszczególnych elementów produktu (kamieni szlachetnych) oraz wymiarów tych produktów.
  b) Większość towarów oferowanych w serwisie jest niewielkich rozmiarów, a prezentowane zdjęcia produktów mają jedynie charakter informacyjny i nie oddają rzeczywistej wielkości towaru.
  c) Różnice w wyglądzie towarów wynikające z różnych ustawień sprzętu komputerowego klientów ( kolor towaru, proporcje produktu itp.) nie są podstawą reklamacji zakupionego towaru.
  11.W związku z tym , iż prowadzimy równolegle sprzedaż w salonach stacjonarnych i na bieżąco aktualizujemy stany magazynowe, proponujemy Państwu sprawdzenie dostępności towaru przed dokonaniem zakupu (szczególnie tych ,których stan magazynowy wynosi 1 szt.) telefonicznie, e-mailowo, GG,SKYPE.
  ODSTĄPIENIE OD UMOWY:
  1. Każdy towar kupiony w naszym sklepie może zostać zwrócony przez klienta po złożeniu pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy "Formularz zwrotu". Oświadczenie może zostać złożone w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, pod warunkiem, że nie zostało usunięte zabezpieczenie towaru. 2. Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje klientowi tylko wówczas, gdy towar nie był używany i nie został w żaden sposób naruszony lub zniszczony ( nie nosi śladów używania). Uznaje się, że towar był używany, jeśli usunięto z niego zabezpieczenie.
  3. Odstępując od umowy, klient jest zobowiązany skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo ze sklepem internetowym w celu ustalenia warunków odesłania towaru. Sklep internetowy nie będzie przyjmował przesyłek za zaliczeniem pocztowym.
  4. Sklep internetowy zwraca klientowi należność za zwrócony towar w ciągu 10 dni od dnia jego odebrania na konto bankowe podane przez klienta na Formularzu zwrotu.
  5. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w odniesieniu do towarów, które zostały dostarczone na indywidualne zamówienie klienta, jak również w odniesieniu do tych towarów, które zostały na życzenie klienta w jakikolwiek sposób zmienione, np. poprzez zmianę rozmiaru lub dodanie grawera czy zostały odnowione (wypolerowane) przez klienta.

  Pobierz "Formularz zwrotu" - POBIERZ

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.